Нефтохимик Загорец

Преди кръга в Югоизточната "В" група

01.12.2018 Свиленград Свиленград  - Нефтохимик  Нефтохимик
01.12.2018 Черноморец Черноморец  - Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
01.12.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  - Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
01.12.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   - Розова долина  Розова долина
01.12.2018 Карнобат Карнобат  - Асеновец  Асеновец
01.12.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   - Загорец  Загорец
01.12.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  - ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
01.12.2018 Созопол Созопол  - ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
02.12.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  - Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)

 

 

Отбор
Домакин Гост Общо


Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Нефтохимик 40 9 9 0 0 7 4 1 2 16 13 1 2 40:10
2 Загорец 37 9 7 2 0 7 4 2 1 16 11 4 1 36:10
3 Созопол 35 7 7 0 0 9 4 2 3 16 11 2 3 34:15
4 ФК Марица Пловдив 35 9 8 1 0 7 2 4 1 16 10 5 1 25:10
5 Черноморец 28 7 3 2 2 9 5 2 2 16 8 4 4 33:17
6 ФК Хасково 1957 25 9 6 2 1 7 1 2 4 16 7 4 5 16:18
7 Миньор (Раднево) 22 8 4 1 3 8 2 3 3 16 6 4 6 18:15
8 Борислав (Първомай) 22 9 5 1 3 7 2 0 5 16 7 1 8 23:23
9 Розова долина 21 9 4 2 3 7 2 1 4 16 6 3 7 27:26
10 Атлетик (Куклен) 19 7 4 1 2 9 1 3 5 16 5 4 7 26:25
11 Свиленград 18 7 4 2 1 9 1 1 7 16 5 3 8 13:25
12 Гигант (Съединение) 16 7 3 3 1 9 1 1 7 16 4 4 8 20:24
13 Сокол (Марково) 16 7 4 2 1 9 0 2 7 16 4 4 8 18:32
14 Садово (Садово, Пл.) 16 9 5 1 3 7 0 0 7 16 5 1 10 13:33
15 Димитровград 1947 15 7 4 1 2 9 0 2 7 16 4 3 9 14:24
16 Карнобат 15 7 4 2 1 9 0 1 8 16 4 3 9 14:30
17 Левски (Карлово) 14 8 3 4 1 8 0 1 7 16 3 5 8 9:21
18 Асеновец 9 9 2 2 5 7 0 1 6 16 2 3 11 21:42

 

 

Домакин Югоизточна "В" група

Отбор
Домакин


Т М П Р З ГР
1 Нефтохимик 27 9 9 0 0 28:4
2 ФК Марица Пловдив 25 9 8 1 0 17:2
3 Загорец 23 9 7 2 0 24:4
4 Созопол 21 7 7 0 0 23:5
5 ФК Хасково 1957 20 9 6 2 1 14:7
6 Борислав (Първомай) 16 9 5 1 3 14:11
7 Садово (Садово, Пл.) 16 9 5 1 3 11:10
8 Розова долина 14 9 4 2 3 18:11
9 Сокол (Марково) 14 7 4 2 1 14:8
10 Свиленград 14 7 4 2 1 7:5
11 Карнобат 14 7 4 2 1 10:8
12 Атлетик (Куклен) 13 7 4 1 2 15:9
13 Левски (Карлово) 13 8 3 4 1 8:3
14 Миньор (Раднево) 13 8 4 1 3 9:5
15 Димитровград 1947 13 7 4 1 2 10:7
16 Гигант (Съединение) 12 7 3 3 1 12:7
17 Черноморец 11 7 3 2 2 19:9
18 Асеновец 8 9 2 2 5 14:18

 

 

Гост Югоизточна "В" група

Отбор
Домакин


Т М П Р З ГР
1 Черноморец 17 9 5 2 2 14:8
2 Загорец 14 7 4 2 1 12:6
3 Созопол 14 9 4 2 3 11:10
4 Нефтохимик 13 7 4 1 2 12:6
5 ФК Марица Пловдив 10 7 2 4 1 8:8
6 Миньор (Раднево) 9 8 2 3 3 9:10
7 Розова долина 7 7 2 1 4 9:15
8 Борислав (Първомай) 6 7 2 0 5 9:12
9 Атлетик (Куклен) 6 9 1 3 5 11:16
10 ФК Хасково 1957 5 7 1 2 4 2:11
11 Гигант (Съединение) 4 9 1 1 7 8:17
12 Свиленград 4 9 1 1 7 6:20
13 Димитровград 1947 2 9 0 2 7 4:17
14 Сокол (Марково) 2 9 0 2 7 4:24
15 Левски (Карлово) 1 8 0 1 7 1:18
16 Асеновец 1 7 0 1 6 7:24
17 Карнобат 1 9 0 1 8 4:22
18 Садово (Садово, Пл.) 0 7 0 0 7 2:23
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK