Реал Мадрид Ювентус

Роналдо няма да присъства на церемонията за Златната топка! Модрич печели?

Италианското издание "Скай Италия" разкри, че суперзвездата на Ювентус Кристиано Роналдо няма да присъства на церемонията по връчването на Златната топка в Париж.

Според изданието, португалецът няма да спечели отличието и е избрал да гледа церемонията от вкъщи.

Очаквано, както и за наградата за най-добър футболист на ФИФА, Лука Модрич е на първо място. Капитанът на хърватския национален отбор, който игра сензационно на финал на световното първенство, спечели и Шампионската лига с Реал Мадрид през 2018 г.

Изданието нарежда Роналдо на втората позиция.

Трети пък е световният шампион с Франция и победител в Лига Европа с "Атлетико" Мадрид - Антоан Гризман.

Както е известно, церемонията е на 3 декември.