Черноморец Борислав (Първомай)

Черноморец разби Борислав (Първомай)

Отборът на Черноморец се наложи над Борислав Първомай с резултат 5:1 в мач от последния есенен кръг на Югоизточната "В" група.

Резултатът бе открит от Станимир Митев. Живко Димов удвои аванса на домакините, след като се възползва от чудесен индивидуален пробив и пас на Жулиен Парушев. До края на полувремето гостите успяха да върнат едно попадение.

През втората част Станимир Митев възстанови аванса от две попадения на „Черноморец-1919“. Димитър Попов засече центриране от фаул за 4:1. Петър Колев пък оформи крайното 5:1.

„Борислав“ (Първомай) е седми с 22 точки преди последния мач утре. Домакините завършват есента пети с 31.