Локомотив (ГО)

Локо (ГО) удари Лудогорец 2 с 1:0

Отборът на Локомотив (ГО) се наложи над Лудогорец 2 с минималното 1:0. Тихомир Кънев донесе трите точки, отбелязвайки за 1:0 в 30-та минута на последния мач във Втора лига за 2018 г. Герой на мача обаче стана вратарят Евгени Александров, който спаси няколко чисти положения на „орлите”.

Отборът на Локо Го вече е на 9-ото място.

Веднага след този мач футболистите ще получат кратка почивка. Новият старши треньор Красимир Мечев е обявил първата тренировка за новата година на 8 януари. Дотогава трябва да има яснота по селекцията. Очакват се поне 4-5 нови футболисти, които да вдигнат нивото за пролетния полусезон.