Арда (Кж)

Арда тръгна с класика в контролите

Отборът на Арда стартира с победа зимните си контроли. Пред повече от 1000 зрители на градския стадион в Момчилград един от фаворитите за промоция за елита надвиха с 3:0 аматьорския Хасково.

Резултатът откри новото попълнение на Арда Петър Христов в 34-ата минута. Другите две попадения бяха дело на Ахмед Осман след почивката.

Треньорът на отбора от Кърджали Стойчо Стоев пусна в игра всички футболисти които са на лагер, с изключение на Даниел Васев, Архан суф и Тодор Тодоров. Те имат леки трамви и от треньорския щаб не искаха да ги рискуват.

Следващата' контрола на Арда е насроче на за 23 януари от 11:30 часа с отбора на Димитровград. Та отново ще се играе на стадиона в Момчилград.