Черноморец Несебър

Черноморец (Бс) удари Несебър

Черноморец Бс (Югоизточна Трета лига) победи втородивизионния Несебър в контрола. Акулите се наложиха с 2:0. Освен с успеха за бургазлии двубоят ще се запомни и с това, че Черноморец се завърна на централния терен на едноименното съоръжение в кв. "Акациите".

Бургазлии поведоха още в 8-ата минута. Даниел Стаматов изведе чудесно Антон Узунов, който залъга вратаря и прати топката в мрежата за 1:0. 120 секунди по-късно Петър Колев можеше да удвои, но на празна врата уцели левия страничен стълб. Все пак акулите стигнаха до второ попадение в 43-ата минута. Петър Колев бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия Стефан Павлов отсъди дузпа. От бялата точка Мустафа Мустафа бе точен за 2:0. През втората част наставниците и на двата отбора извършиха куп промени. Делфините успяха единствено да намалят изоставането си, след като Симеон Баев бе точен от дузпа.