Кариана (Ерден) Спартак (Плевен)

Кариана и Спартак (Плевен) с резултатно ремо

Отборите на Кариана (Ерден) и Спартак (Плевен) завършиха наравно в контролна среща, която се състоя на терена с изкуствена настилка в Ерден, разкри "Конкурент".

Лидерът в Северозападната Трета лига откри резултата още в 3-та мин. от дузпа. Топката срещна ръката на Мичев в наказателното поле и главният съдия Николай Малджански посочи бялата точка. Цветан Петров- Мръвката преодоля Станев за 0:1. Пет минути по-късно Ивелин Илиев-Шакири центрира и на втора греда с глава Красимир Илиев изравни. В 23-та мин. Илиев от фаул намери Дичев и защитникът с глава матира вратаря Тодор Тодоров за 2:1 за Кариана. Спартак отбеляза два нови гола и чрез Цветан Петров и Благовест Ленков се оттегли на почивката с попадение преднина 2:3.

През втората част Кариана се настани трайно в полето на гостите от Плевен. В 57-та мин. след удар на Леонел Матадос топката рикошира в Иво Върбанов и Кариана изравни 3:3. До края на срещата домакините направиха куп пропуски. След удар на Александров пък напречната греда спаси ерденчани. Заради разтежение за Кариана не игра нападателят Димитър Георгиев.