Левски (Карлово)

Левски (Карлово) се наложи над Спартак (Пд)

Отборът на Левски (Карлово) се наложи над участника в първенството на „Б“ областна група – Запад Спартак Пловдив.

Двубоят се игра на тежкия терен на стадион „Васил Левски“ в Карлово. Стефан Учиков не можеше да разчита на 5-ма основни играчи – Любо Цеков, Петко Фанев, Христос Доков, Николай Христозов и Атанас Църцев. Домакините поведоха с 1:0 с гол на Николай Манчев през първата част, а през втората част удвоиха. Пловдивчани отговориха с два бързи гола на Здравко Жилов и Мариан Гиров. В самия край на мача домакините стигнаха до победния трети гол. Следващата контрола на Спартак е със Секирово (Раковски).