Оборище (Панагюрище) Левски (до 19)

Оборище надделя с 2:0 над Левски U19 в контролна среща, Тачев и Стефанов бележат

Оборище (Панагюрище) постигна победа с 2:0 срещу Левски U19 в контролна среща, която се игра на едно от помощните игрища на стадион "VIVACOM Arena Георги Аспарухов".

Георги Стефанов даде аванс на панагюрци с попадение от дузпа през първото полувреме, а след почивката Васил Тачев с удар от 17-18 метра удвои аванса на гостуващия тим и на практика оформи крайния резултат в срещата.

Това бе и втора порeдна победа за Оборище в контролните срещи, след като преди броени дни отборът постигна успех срещу Балкан Ботевград с 1:0.