Локомотив (ГО) ФК Марица 2014 - Пловдив

Локо (ГО) обърна Марица

Отборът на Локомотив (ГО) се наложи над Марица с резултат 5:3 в контролна среща, която се състоя в Мъглиж.

Пловдивчани поведоха с два бързи гола на Янъков в 13-та минута и Ангелов в 18-та. Жак Пехливанов върна едно попадение за „Локо” в 30-та минута и така завърши първото полувреме.

През втората част обаче новото попълнение на „Локомотив” Иван Колев се развихри и се отчете с три гола. Той имаше възможност да се разпише още през първата част, но пропусна от бялата точка. В 58-та минута обаче Колев беше точен и изравни 2:2. Само пет минути по-късно той изведе отбора си напред, а след още пет минути четвърти гол за „Локо” вкара и Иван Пенев. М. Танчев намали за „Марица” в 70-та минута. Но Иван Колев стигна до хеттрик в 84-та минута и оформи крайното 5:3 за „Локомотив”.

Старши треньорът Красимир Мечев започна със състав Александров, Т. Трифонов, Минков, Николов, Сандов, Попов, Славков, Пехливанов, Иванов, Юруков, Колев.