Локомотив София Спортист - Своге

Локо (Сф) с класика срещу Спортист Своге

Локомотив София записа трета поредна победа в контролите. След успехите над Оборище (2:0) и Надежда Доброславци (4:2), вчера червено-черните удариха още един тим от Югозападната Трета лига. Те се наложиха с 3:0 над Спортист Своге. Този път мачът се игра в Требич, а не в "Надежда".

И трите попадения паднаха след почивката. Техни автори станаха Цветомир Вачев, Александър Веселинов и Тодор Чаворски. Столичните железничари изпуснаха още куп положения, дори и през първото полувреме, което не бе на особено високо ниво.

"Доволен съм. Добра учебна игра за нас. Тепърва имаме още неща да изчистваме. Резултатите не могат да ни заблудят. Те са само за самочувствие. Важна е играта, а от нея има още какво да се желае", каза наставникът на Локо Сф Младен Додич. В трите си проверки дотук червено-черните вкараха 8 гола. През есента за 17 кръга железничарите отбелязаха 10 попадения.