Добруджа Суворово

Добруджа обърна Суворово за 2:1

Добруджа победи Суворово с 2:1 в контрола, играна в Добрич. Срещата започна с домакински натиск, но при контраатака в 31-ата минута гостите първи стигнаха до гол. Костадин Иванов откри за лидера в Североизточна Трета лига след асистенция на Даниел Димитров. Жълто-зелените се представиха по-добре в нападение през второто полувреме след влизането в игра след почивката на Георги Колев, Росен Кръстев и Кристиян Петков, който бе основна заплаха за вратата на Суворово. Той отбеляза изравнителния гол в 64-ата мин. Натискът на добричлии се увенча с успех 4 минути преди края. Попадението отново изработи Нико Петров, който записа втора асистенция. Той центрира от десния фланг към Георги Колев, който с глава отбеляза. Неофициален повторен дебют с жълто-зеления екип записа завърналият се в отбора Кристиян Димитров.