Атлетик (Куклен) Борислав (Първомай)

Атлетик (Куклен) измъкна победата от Борислав (Първомай)

Отборът на Атлетик (Куклен) се наложи над Борислав Първомай с резултат 1:0 като гост в мач от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Единственото попадение на стадиона в Първомай падна в 75-ата минута. Илхан Ибрамчик спря технично топката пред наказателното поле на домакините и Стефан Рабаджийски със страхотен шут с левия крак я прати в мрежата след рикошет в гредата.

През първото полувреме домакините от Борислав нацелиха гредата  след изстрел от фаул на бившия футболист на Атлетик (Куклен) Шабан Османов.

В 65-ата минута „баските“ също пропуснаха добра възможност за гол. Димитър Джонджоров проби по крилото и центрира към наказателното поле, където Антонио Цанков не успя да нанесе хубав удар и топката бе избита.