ФК Балкан (Ботевград)

Хебър няма спирка, премина и през Балкан

Запътилият се към професионалният футбол тим на Хебър (Падарджик) няма спирка, след като в двубой от 20-ти кръг на ЮЗ Трета лига победи като гост Балкан (Бот) с 2-0. Срещата се игра на градският стадион в Ботевград и бе ръковедена от елитният ни съдия Ивайло Стоянов.

Първото полувреме премина с териториален превес на пазарджиклии, но до гол не се стигна, въпреки някои сериозни разбърквания, основно пред вратата на домакините. През второто полувреме момчетата на Николай Митов натиснаха още по-мощно и в 65-та минута бившият играч на елитният Дунав Даниел Пехливанов се разписа за Хебър.

Почти в края на полувремето отново той бе точен, носейки победата с 2-0, а тази победа е още една голяма крачка за  Хебър към Втора професионална лига, където те може да се завърнат за първи път от Сезон 2006/2007.