Спартак (Варна) Хитрино

Спартак (Вн) вкара 4 на Хитрино

Отборът на Спартак (Вн) се наложи над Хитрино с резултат 4:1 в мач от 20-ия кръг на Трета лига - Североизточна група.

Домакините отбелязаха и четирите си попадения през първото полувреме. Юлиан Загоров откри резултата в 5-ата мин., а в 32-ата Васко Боев удвои от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Румен Николов. Самият Николов покачи на 3:0 в 37-ата, а Севдалин Стайков вкара четвъртото попадение за домакините в 40-ата. Хитрино успя да реализира почетен гол в последната минута.

Домакините удариха и 3-4 греди. Капитанът Боян Илиев бе заменен принудително в 16-ата мин. от Милен Николов. Все още не е ясно каква е точно травмата му, но от щаба на варненци вярват, че тя е лека.