Манчестър Юнайтед Уотфорд

Ман Юнайтед с трудна победа срещу Уотфорд

Отборът на Ман Юнайтед се наложи над Уотфорд с резултат 2:0 в първия мач, след като Оле Гунар Солскяер бе обявен за постоянен мениджър на клуба. "Червените дяволи" разочароваха с представянето си, като съперникът им доминираше в голяма част от срещата.

Маркъс Рашфорд откри резултата в 28-ата минута, а Антони Марсиал направи 2:0 в 72-ата минута. Малко преди края Абдулай Дукуре отбеляза почетно попадение за гостите.

Ман Юнайтед е временно на четвъртата позиция като е с равен брой точки с третия Тотнъм, който утре гостува на Ливърпул. Уотфорд е девети с актив от 43 точки.