Барселона Манчестър Юнайтед

Барса с огромна крачка към 1/2-финалите след решителна победа в Манчестър на Олд Трафорд

Барселона направи сериозна крачка към 1/2-финалите на Шампионската лига, след като спечели първия си двубой от 1/4-финалите срещу Манчестър Юнайтед.

Каталунците стигнаха до минимална победа с 1:0 при визитата си на "Олд Трафорд" и в следващия мач ще приемат английския тим на своя "Ноу Камп".

Като цяло мачът бе доста оспорван, а единственото попадение дойде след автогол на Люк Шоу, който донесе и скъпоценната победа на гостите.

В 12-ата минута Суарес бе в пасивна засада при едно центриране, а след това добута топката към противниковата врата и футболистът на домакините се падна като автор на гола за гостуващия тим, след като кълбото се удари именно в него и влезе във вратата на Юнайтед.

Малко преди почивката домакините искаха дузпа за нарушение срещу Мактомини в наказателното поле, но такава не бе свирена.

В 65-ата минута Суарес можеше да удвои, но не успя да вкара сам срещу вратаря и в крайна сметка гостите спечелиха с минимален резултат, тъй като до самия край нямаше повече голове.

До самия край на мача нямаше повече голове.