Миньор Пирин (Разлог)

Миньор обърна Пирин Разлог

Миньор обърна Пирин Разлог за 3:1 в здрав мач в Перник. Двубоят бе над нивото на Трета лига и се понрави на публиката. Двата отбора показаха добър футбол. В 9-ата минута гостите можеха да поведат след бърза контраатака и шут на Моурал, но в последния момент Савов на шпагат отклони топката над вратата.

В 15-ата минута Павлов финтира двама, но на пътя му се изпречи вратарят Симеонов, който затвори ъгъла и спаси. Малко по-късно Слишков шутира опасно, но в аут.

В 40-ата минута след пробив на Лима отляво Моурал засече с глава центрираната топка и разстреля Леонтиев.

Секунди преди края на първата част след центриране отдясно Веселин Васев намери отбита топка от границата на наказателното поле и я прати в мрежата за 1:1.

В 54-ата минута Павлов пресече пас, но ударът му премина над вратата. Пълният обрат стана факт 9 минути по-късно, след като Веселин Васев с глава засече центриране на Павлов от фаул и вкара втория си гол в мача. В 76-ата минута вратарят на Миньор Даниел Леонтиев извади опасен шут на Кирев, а крайното 3:1 оформи резервата Илиан Илиев. Опитният футболист бе точен в 84-ата минута след шут отдалеч само 3 минути след като се бе появил на терена. Гостите застрашиха още веднъж вратата на Миньор в даденото от съдията продължение, но Леонтиев извади опасния шут на Хаджиниколов от фаул.