Ботев (Гълъбово) Черноморец Балчик

Ботев (Гълъбово) с първа победа при Симонович, надделя над Черноморец (Балчик) на "Трейс Арена"

Ботев (Гълъбово) постигна домакинска победа с 3:1 над Черноморец (Балчик) в среща от 24-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.

Това е и първи успех на новия треньор Саша Симонович начело на гълъбовци.

След успеха си отборът на Ботев събра 26 точки и е на цели 8 точки над опасната зона, но Пирин има мач по-малко.

Още в 19-ата минута Абушев откри за домакините, но в 52-ата Йосков бе точен от дузпа и изравни.

В 69-ата минута Абушев с втория си гол в мача върна аванса на Ботев, а в 81-ата минута Милен Митев оформи крайния резултат.

Снимка: Sportal.bg