Локомотив Пловдив Септември (Сф)

Локо (Пд) разби Септември и гледа към финала

Отборът на Локомотив (Пловдив) се наложи с резултат 4:0 над Септември в първи мач от полуфиналите за Купата на България.

В 13-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа. Капитанът Илиев бе спънат от Фабиано Алвеш и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана потърпевшият и хладнокръвно откри резултата за пловдивчани.

Пет минути по-късно Стивън Езе с глава се разписа за 2:0.

В 28-ата минута преднината на домакините вече бе 3:0. Многоходова комбинация между Илиев, Бахтич и Аралица изведе Момчил Цветанов на позиция, от която нямаше как да не простреля Янко Георгиев за трети път.

Банович в 87-ата оформи крайното - 4:0.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - СЕПТЕМВРИ 4:0
1:0 Илиев (14-д)