Ливърпул Порто

Ливърпул разби Порто насред Драгао и е на 1/2-финал в Шампионската лига

Ливърпул разби Порто при гостуването си на "Драгао" с 4:1 и така с общ резултат от двата мача 6:1 се класира за 1/2-финалите на Шампионската лига.

Мане даде аванс на "червените" в 26-aта минута и на практика уби цялостна интрига в самия сблъсък. Той засече прекрасно подаване на Салах с крак и реализира от близка дистанция.

Останал сам срещу вратаря Салах удвои аванса аванса на гостуващия тим в 62-ата минута, а това доведе до отпускане в редиците на тима.

Милитао се възползва и намали в 69-ата минута, но след това момчетата на Клоп довършиха противника си с още две попадения - в 77-ата минута на Фирмино и в 84-ата минута на Ван Дайк.