Монтана Ботев (Гълъбово)

Монтана и Ботев (Гълъбово) не се победиха

Отборите на Монтана и Ботев (Гълъбово) не се победиха - 2:2 в мач от поредния кръг на Втора лига.

Мачът се разви лошо за тима на Монтана, който игра с човек по-малко в 3/4 от игровото време. В 25-ата минута Борислав Стойчев получи червен картон и така бившият бранител на Левски и Берое остави домакините в числено намален състав.

В 6-ата минута Атанас Илиев откри резултата с глава след корнер, а в 20-ата минута Габриел Диманов направи непростим пропуск пред вратата на домакините. След почивката Джунейт Яшар изравни след добра игра с глава, но десетина минути след това Илиев изведе отново Монтана напред в резултата. Гостите от Гълъбово обаче успяха да изравнят в 89-ата минута. Юношата на ЦСКА Рангел Абушев матира с лек късмет стража Ивайло Василев и Монтана сдаде "сребърната" позиция.