Царско село ОФК Поморие

Царско село разсипа Поморие край морето, Минчев блесна с хеттрик за новия член на Първа лига

Царско село смачка Поморие с 5:2 като гост в мач без никакво значение и за двата тима от 26-ия кръг на Втора лига.

След този сблъсък "царете", които са официално вече в Първа лига, са лидери със 71 точки, а поморийци са на 6-ата позиция с 35.

До почивката "царете" имаха аванс от три попадения. Китан Василев откри още в 6-ата минута, а в 29-ата Георги Минчев удвои.

Минчев вкара и втори гол в 37-ата, като до края на полувремето нямаше повече попадения.

Нападателят на Царско село оформи своя хеттрик в 52-ата минута, а домакините намалиха чрез Расим в 69-ата.

Илиян Йорданов направи резултата 5:1 в полза на "царете" в 78-ата минута, а второто попадение на домакините бе дело на Борис Тютюков две минути след това.

Снимка: Sportal.bg