Кариана (Ерден) Лудогорец ||

Манолев и Бакалов разнищиха Кариана в Разград, Лудогорец II крачи уверено към спасението

Дубълът на Лудогорец смачка Кариана (Ерден) с 4:0 в среща от 27-ия кръг на Втора лига, която се игра в Разград.

Опасенията на треньора на гостите Веселин Великов, че противникът ще използва отново играчи от първия отбор в крайна сметка се потвърдиха.

Рафаел Форстър, Станислав Манолев, Натанаел, Димо Бакалов и Георги Терзиев излязоха сред титулярите и на практика придадоха голяма класа на тима.

Бакалов откри за домакините в 26-ата минута, а Манолев се отчете с две попадения съответно в 43-ата и 53-ата минути, за да направи резултата класически.

За крайното 4:0 точен бе Ивайлo Климентов в 90-ата минута.

След този мач Лудогорец II има 28 точки и е 11-и в класирането, а Кариана е с 24 точки и е в зоната на изпадащите на 15-о място, но има и равни точки с 14-ия Несебър.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец