Царско село Ботев (Гълъбово)

Ботев (Гълъбово) е на път да се спаси след победа над шампиона във Втора лига Царско село

Ботев (Гълъбово) на практика на 99,9% се спаси от изпадане, след като удари Царско село с 3:2 на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.

Иван Тошев откри за домакините в 12-ата минута, а Георги Минчев изравни в 24-ата минута. Иван Винков бе точен в 31-ата минута, а Минчев отново вкара изравнителен гол минута след почивката.

Победното попадение бе дело на Тошев, който вкара в 49-ата минута и така донесе успеха на своите.

След този успех "царете" са непоклатими на върха с актив от 74 точки, а гълъбовци са 11-и с 30 точки.