ЦСКА 1948 Локомотив (ГО)

ЦСКА 1948 разпиля Локо (Горна Оряховица) в София и излезе втори в класирането на Втора лига

ЦСКА 1948 постигна разгромна победа с 4:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в среща от 28-ия кръг на Втора лига, която се игра на Националния стадион "Васил Левски" в София.

По този начин отборът на Петко Петков е втори в подреждането с актив от 56 точки и има с мач повече от третия Монтана и четвъртия Арда, които имат съответно 54 и 53 точки.

Денислав Александров откри в 19-ата минута, а Андон Гущеров бе точен в 42-ата и 62-ата минути.

Авторът на първия гол Александров вкара и второ попадение в 90-ата минута, за да оформи крайния резултат.