Локомотив София Локомотив (ГО)

Локо (София) се позабавлява срещу адашите от Горна и наниза четири гола на противника

Локомотив (София) се позабавлява срещу съименниците си от Горна Оряховица и постигна изразителна домакинска победа с 4:1 при днешната среща от предпоследния 29-и кръг във Втора лига.

Входът на мача бе свободен, а футболистите на Младен Додич успяха да победят с лекота гостуващия тим и да вкарат четири гола в неговата врата.

След успеха си Локо е 7-и в класирането с актив от 36 точки и ако не сгреши и в следващия си мач може да влезе в топ 6 и да финишира на шестата позиция.

Шести са гостите от Горна Оряховица, които имат един и същ брой точки с другите "железничари".

Начало на голеадата даде Чаворски с попадение в 34-ата минута, а Вачев удвои аванса на домакините в 52-ата. Александър Александров добави две попадения съответно в 60-ата и 78-ата минути.

Силите на гостите до самия край стигнаха само за едно почетно попадение.

Снимка: Спортал