Арда (Кж)

Белчев дава почивка на титулярите заради картони

Старши треньорът на Арда Стамен Белчев ще даде почивка на някои от титулярите си в предстоящото гостуване на Ботев Гълъбово в четвъртък. Кърджалийци вече си осигуриха място на баражите, след като победиха ФК ЦСКА 1948 Сф с 1:0 в директен мач. В последния кръг остава да се реши само кой ще е втори и кой трети. Засега Арда е на трета позиция и ще срещне загубилия от сблъсъка Септември Сф - Дунав Русе.

"Имаме играчи, които висят с картони и най-вероятно ще ги запазим за баража", каза Стамен Белчев след успеха. С по 4 жълти картона са Веско Марчев и Венци Христов. Те няма да се появяват на терена, за да не си изкарат пети картон и да пропуснат баража за Първа лига.