Две могили Спортист (Генерал Тошево)

Дузпа проваля Две могили

Изпусната дузпа и куп пропуски лишиха Две могили от победа над Спортист (Генерал Тошево). Мачът завърши 1:1.
Домакините откриха резултата в първата минута на второто полувреме. Борислав Караиванов прониза вратата на Спортист. Последните 30 мин на мача заваля силен дъжд, който премина в градушка. В 73-ата мин вратарят на Спортист Кирчев спъна откъсналия се Огнян Брайнов в пеналта и съдията Рангел Енчев свири дузпа. Станислав Георгиев стреля от бялата точка, но Кирчев поправи грешката си и изби в корнер. В 76-ата мин наивна грешка на домакините позволи на Рафаилов да изравни.
Бенковски (Бяла) пък победи убедително Преслав с 4:0 след голове на Росен Русанов (15), Калоян Петков (55), Пламен Петров (75) и Ивайло Иванов (77). След този кръг Бенковски и Орловец са в челото на класирането в Североизточната "В" група с по 69 точки.