Ботев Враца

Мексиканец бележи при победа на Ботев (Враца)

Ботев Враца надигра третия в Албания и участник в Лига Европа Теута Дуръс. Възпитаниците на Сашо Ангелов спечелиха с 2:1 в Разлог, като успехът донесе мексиканецът Санти Македо, който е на проби в отбора.

Врачани влязоха по-добре в мача и още в 10-ата минута поведоха чрез гол на Георги Вълчев. Малко по-късно Теута стигна до равенство след точно изпълнена дузпа. До края на първата част врачани създадоха няколко добри ситуации, като при една от тях Илия Миланов нацели гредата. Така Ботев можеше да води още през първата част.

След почивката врачани материализираха превъзходството си чрез Македо, който се разписа в 66-ата минута. До края възпитаниците на Сашо Ангелов пропуснаха да направят успеха си още по-изразителен.