Локомотив (ГО) Ботев (Гълъбово)

Локо (ГО) удари Ботев (Гъл)

Локо (ГО) наказа грешките на Ботев (Гъл) и спечели с 2:0 контрола, играна в Мъглиж. През първото полувреме играта беше равностойна . Футболистите от двата отбора създадоха няколко опасности, като наи-чистите положения пропуснаха Методи Костов от Ботев и Калоян Стефанов от Локо. След почивката балансът на терена се запази, но играчите от Горна Оряховица вкараха своите ситуации, докато тези от Гълъбово не успяха. В 56-ата минута след грешка при изнасянето на топката, последва подаване към Калоян Стефанов, който отблизо откри. В 65-ата минута след нова грешка в отбраната на Ботев Кристиян Райчев получи на 3 метра от голлинията и покачи.

Отборът на Саша Симонович можеше да стигне поне до равенството, но Димитър Алексиев пропусна от чисти позиции. В 70-ата минута в игра за Ботев се появи бившият играч на Левски Антон Огнянов, който поддържа форма с тима на Гълъбово.