ЦСКА

ЦСКА удари Ред Бул Залцбург в последната контрола в Австрия + ВИДЕО

ЦСКА победи местния шампион Ред Бул Залцбург с 1:0 в последната си контрола в Австрия.

Единственото попадение отбеляза Евандро в 35-та минута. В 62-та домакините пропуснаха да изравнят от дузпа, след като играч на противника прати топката над вратата.

На старта на втората част Соу зае мястото на Уот на върха на атаката. Между 59 и 76 минута бяха извършени шест смени - Бусато, Занев, Бикел, Бодуров, Чорбаджийски и Антов замениха съответно Черниаускас, Жеферсон, Малинов, Томаш, Гълъбов и Евандро, а шанс за изява в последните минути получи и Мартин Смоленски.

Двубоя пропуснаха Диего Фабрини, Денис Давидов и Илия Шаламанов, които са с леки контузии, но ще са на разположение на треньорския щаб за контролата срещу Вихрен в събота. Иван Турицов продължава своето възстановяване и също не взе участие в днешния мач. Греъм Кери се прибра в родината си по предварителна договорка с клуба, но ще бъде в състава за последната проверка по време на подготовката в София.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 28. Пламен Гълъбов, 24. Нуно Томаш, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов, 6. Рубен Пинто (к), 20. Тиаго Родригес, 10. Евандро, 23. Митко Митков, 9. Тони Уот

Резерви: 12. Густаво Бусато, 5. Николай Бодуров, 4. Божидар Чорбаджийски, 11. Петър Занев, 26. Валентин Антов, 16. Жанио Бикел, 18. Мартин Смоленски, 22. Али Соу