Спортист - Своге Сливнишки герой

Сливнишки герой разби Спортист (Своге) в първата си контрола от подготовката

Тимът на Сливнешки Герой разби с категоричното 7-1 Спортист Своге в контрола, играна на градският стадион в гр. Своге.

През първото полувреме в състава започнаха няколко от титулярите,а също така и момчета,които са на проби в отбора. Играта бе равностойна, но в 29-та минута Героите поведоха с в резултата след гол на Йордан Попов. Десет минути, по-късно домакините изравниха след ъглов удар и недобре изчистена топка. В 43-та минути гостите от Сливница отбелязаха след хубава атака за 1-2. С този резултат завърши първото полувреме. Сливничани започнаха второто полувреме с изцялонова единадесеторка, като промени бяха направени и в състава на домакините.

В 67-та минута дошлият на проби при сливничани Даниел Василев покачи на 1-3 а три минути по-късно резултата стана 1-4.
В 83-та минута бе отсъдена дузпа за гостите, която Весислав Иванов превърна в гол 1-5. 85-та минута Ничо Ничев  изпревари вратаря и реализира за 1-6. В самия край на мача, Ничев направи рейд по лявото крило и подаде на направилия отличен дебют юноша Кристиан Миланов, който вкара за крайното 1-7. Освен попадението, шестнадесет годишният Миланов удари и греда, а един негов удар бе блокиран от състезател на домакините.