ЦСКА 1948

Васил Шопов започна с ЦСКА 1948

Васил Шопов започна с ФК ЦСКА 1948 Сф. Халфът, който доскоро бе част от Ботев Пловдив вместо в Дунав Русе, се озова в тима от Втора лига. Канарчетата бяха обявили на сайта си, че дават полузащитника на драконите. Те потвърдиха, като добавиха, че трябва да се разберат с играча за личните му условия. Явно обаче финансовото предложение на фК ЦСКА 1948 Сф се е оказало решаващо. Треньорът на Дунав Людмил Киров обяви наскоро, че в досегашния си клуб Шопов е взимал 7000 лева, визирайки канарчетата, а този, който го иска, му предлага 12 бона.

Вчера полузащитникът игра в контролата на ФК ЦСКА 1948 Сф с Пирин в Благоевград. Васил Шопов се появи на терена през второто полувреме. Воденият от Петко Петков тим победи с 1:0. Единствения гол вкара Тони Иванов в 82-ата минута след отлична контраатака, сварила неподготвена защитата на орлетата. Те имаха своите шансове, но показаха неточен мерник. Благоевградчани изпуснаха няколко положения чрез Златинов през втората част. Цолев пропусна сам срещу вратаря преди почивка. Юношата на Левски Мартин Динов, който е на проби, показа добра игра през второто полувреме.

В събота в Правец от 18:00 часа ФК ЦСКА 1948 Сф играе с кипърския АЕЛ Лимасол. Утре пък орлетата играят с Банско.