Созопол Розова долина

Созопол изпусна Розова долина

Созопол изпусна Розова долина в контрола, играна в Твърдица. Двата тима, които са част от Югоизточната Трета лига, не успяха да се победят, завършвайки 2:2. До 80-ата минута небесносините водеха с 2:0. В 17-ата минута Венцислав Гюзелев изведе Созопол напред в резултата. В началото на второто полувреме Живко Димов удвои.

Небесносините играха добре и владееха трайно топката, като само късметът на символичните домакини ги спаси от още няколко гола в тяхната врата. След извършване на множество смени през второто полувреме и пускането на няколко юноши, родени 2001 г., се забеляза спад в играта на морския тим. Така за десет минути Созопол допусна два гола и мачът завърши без победител - 2:2. Точни за розите бяха Пламен Колев и Михаел Лалев.