Кариана (Ерден) Сливнишки герой

Кариана удари Сливнишки герой

Кариана спечели с 1:0 домакинската си контролна среща срещу третодивизионния Сливнишки герой Сливница. Гостите създадоха първата опасна ситуация за гол в мача. Това стана още в 8-ата минута, когато Антонио Михов бе оставен непокрит в наказателното поле, но изпрати топката в лявата греда. Две минути по-късно Реджеб Халил откри резултата, след като засече центриране отдясно на Георги Търтов. След нови две минути защитник на домакините се хвърли на шпагат и изби в корнер силен шут на Йордан Попов. В 16-ата минута удар с глава на централния защитник на карианци Николай Дичев излезе в аут. Последваха минути на затишие, в които играта се водеше предимно в централната част на терена. Чак в 37-ата минута Ангел Бастунов пробва отдалеч да изненада вратаря Мартин Минев, но стражът на Сливнишки герой внимаваше и изби в корнер.

През второто полувреме треньорите и на двата отбора извършиха много смени и това се отрази на играта. Бастунов пропусна да покачи в 62-ата минута, изведен очи в очи с вратаря. В 75-ата минута Димитър Ненчов проби през центъра и насочи топката в горния десен ъгъл, но вратарят на домакините Петър Начев се разтегна и изби в корнер.