Лудогорец || Локомотив (ГО)

Дубълът на Лудогорец удари Локо (ГО)

Дублиращият отбор на Лудогорец се наложи над Локомотив (ГО) с резултат 3:0 в контролна среща. Домакините се хвърлиха да надиграват „орлите”, но гостите отговориха с бързи и поразяващи контри. Още в 9-ата минута Димитър Митков простреля вратаря Василев за 0:1. После гостите имаха още две-три възможности от почти идентични ситуации.

Локомотивци също имаха своите положения и дори възможност да изпълнят дузпа, но не успяха да се разпишат.

Бранимир Костадинов вкара второ попадение в 43-ата минута, а четвърт час преди края отново Димитър Митков оформи крайното 0:3.
В неделя Локомотив ще върне визитата в Разград. Мачът е на 14-ти юли, допълнително ще се уточни часът.