Монтана обърна румънския Дунарея в контролна среща, Тасев и Илиев успяха да вкарат

Монтана се наложи с 2:1 над Дунарея /Кълъраш/ в последната си проверка от лагера в Банско. Румънците изненадаха българите в 33-та минута, като играч на румънците с глава прати топката в мрежатна на Орлинов. Преди почивката Мирослав Антонов -Чилика изпусна златна възможност да изравни. В 56-та минута Борислав Дамянов намери Тони Тасев и крилото се разписа за 1:1. 11 минути по-късно Атанас Илиев вкара след пас на Николай Цветков-Демона.

Днес Монтана се прибира у дома, а от понеделник подновява тренировки на стадион „Огоста”. Две победи и загуба е равносметката за монтанци от контролите на лагера в Банско. Момчетата на треньора Владимир Иванов – Фугата биха с 3:2 в Северна Македония Академия Пандев и с 2:1 Дунарея, а паднаха с 0:2 в Пловдив от Локомотив.

За Монтана играха: Орлинов, Христов, Михов /к/, Петров, Гаджалов, Йорданов, Минков, Д.Илиев, Антонов, Цветков, Тасев /Симеонов, Калайджийски, Ташев, Дамянов, Ат. Илиев, Апостолов, Пиеров, Цеков/

Инфор: Конкурент