Пирин Благоевград

Пирин (Бл) излъга Банско

Пирин Благоевград победи Банско с 1:0 в поредната си контролна. Красив гол на Ивайло Михайлов в 34-ата минута направи разликата между двата тима, като за попадението отлично асистира бразилският защитник Родриго Ман.

В двубоя участие не взе другият бразилец на проби - Матеус, който получи разтежение на тренировка.

Домакините от Банско имаха няколко опасни голови положения, а при центриране в 19-ата минута топката се плъзна по гредата над вратаря Ганев. Банскалии имаха и претенции за дузпа в 80-ата минута, но те бяха подминати от рефера Благой Манов.

Два поредни сериозни пропуска направи Златинов в края на мача, когато след отлични контраатаки острието на пиринци излизаше очи в очи с вратаря на домакините.