Лудогорец ||

Лудогорец 2 с две загуби за един ден

Дубълът на Лудогорец записа вчера две загуби за един ден. Сутринта разградчани паднаха на своята база от трето-дивизионния Черноморец Бургас (2:3), а следобед отстъпиха на Локо ГО (0:1). Новото попълнение на акулите Венцислав Славов откри резултата с третото си попадение в трета контрола. През втората част бяха направени доста смени и в двата състава, но пък паднаха още четири гола. Любомир Божинов си вкара автогол за 1:1, а след това разградчани направиха пълен обрат за 2:1. В края на срещата Йордан Томов и Жулиен Парушев обърнаха развоя на мача до 2:3 за Черноморец.

Калоян Стефанов в 39-ата минута пък вкара единствения гол за Локо ГО във втория спаринг, който бе последен за тимовете преди сезона във Втора лига.