Спартак (Плевен) Хебър (Пз)

Супер старт за Хебър и Митов! Не оставиха никакви шансове на Спартак (Плевен) в първия си мач

Хебър (Пазарджик) се завърна с победа в професионалния футбол, след като в мач от първия кръг на Втора лига надделя с 3:0 над Спартак (Плевен).

В 21-ата минута капитанът на пазарджиклии Янко Ангелов откри в полза на своя тим, след като Анди Краев с много хубаво центриране го намери и той с глава не сгреши.

В 63-ата минута стражът на гостите Станислав Антонов бе изгонен с директен червен картон заради игра с ръка в наказателното поле.

Две минути след това Асен Георгиев с директен удар от фаул не остави шансове на противниковия вратар да реагира.

В 94-ата минута Чаворски бе спънат от дузпа и оформи от наказателния удар крайния резултат.

Снимка: pazardjik.marica.bg