Атлетик (Куклен)

Атлетик Куклен сломи юношите на Ботев (Пд)

Юношите до 19 години на Ботев Пд допуснаха тежка загуба с 1:4 от третодивизионния Атлетик Куклен като гост.

Двата тима направиха интересен сблъсък, в който домакините успяха да реализират сериозен процент от създадените голови положения. Още до 20-ama минута на двубоя бяха паднали четири попадения.

В 10-ата минута домакините откриха резултата със страхотно изпълнение на свободен удар от 20 метра. Секунди по-късно отлична атака на жълто-черните завърши с центриране на Димитър Бали-нов към Петър Итов, но ударът на крилото от малкото наказателно поле мина над вратата. В 17-ата минута Итов намери по великолепен начин Димитър Балинов, който с глава изравни. В рамките на 60 секунди, между 19-ата и 20-ата минута, домакините реализираха две попадения и поведоха с 3:1. Чак в края на мача Атлетик фиксира крайното 4:1.