ЦСКА Осиек

ЦСКА удари Осиек в Лига Европа след феноменално попадение на Евандро

ЦСКА постигна домакинска победа с 1:0 над хърватския Осиек в среща от втория квалификационен кръг на Лига Европа, която се игра на "Българска армия".

Така отборът на "червените" показа признаци за измъкване от кризата, след като Люпко Петрович официално зае поста и замени Добрич Митов.

Първото полувреме като цяло не блесна с нищо кой знае какви и опасните положения пред двете врати на практика почти ги нямаше.

След почивката обаче домакините шокираха своя противник с прекрасен гол на Евандро в 53-ата минута на двубоя.

Той отправи феноменално воле с което не остави никакви шансове на противниковия вратар да реагира и на практика това бе и победното попадение за "червените".