Дунав Царско село

Дунав удари Царско село

Отборът на Дунав се наложи с резултат 3:1 над Царско село, с което футболистите на Людмил Киров се оттласнаха от дъното в класирането на efbet Лига. Царско село пък продължава да няма победа в елита на българския футбол. Все пак клубът на Стойне Манолов вече има "елитно" попадение на сметката си, дело на холандеца Родни Антуи и претендиращо за гол на кръга. Мартин Кавдански прати топката в собствената си мрежа в 25-ата минута за 1:0. Ивайло Лазаров удвои в 40-ата минута. Веднага след почивката Иван Селеменев се разписа за 3:0. В 85-ата минута Антуи вкара първото попадение за Царско село в елита. Голът беше шедьовър с ножичен удар.