Спартак (Варна) Хебър (Пз)

Хебър подчини Спартак (Варна) в Балчик, "орлите" продължават да са без вкаран гол

Хебър срази домакините от Спартак(Вн) с 0:2 на градския стадион в Балчик и записа втора поредна победа без да получи гол.

Мачът беше от 2-рия кръг на Втора ПФЛ.

Първият гол за пазарджиклии вкара Асен Георгиев, който бе точен от дузпа в 29-та минута.

Почивката дойте при резултат 0:1 в полза на нашите.

В 58-та минута Даниел Пехливанов вкара важен втори гол за 0:2. Той разстреля вратарят на домакините след перфектно слизане по фалнга на Божидар Васев, завърши с успоредно подаване в пеналта на Спартак.

Като цяло Хебър доминираше тотално в игрови план на градския стадион в Балчик и логично на фона на показаното се поздрави с втори пореден успех.

Инфо и снимка: pazardjik.marica.bg