Беласица Вихрен

Беласица просна Вихрен с 3:0

С убедително 3:0 срещу Вихрен Беласица демонстрира готовност за старта на първенството в Югозападната Трета лига идната събота. Домакините, които доминираха изцяло, поведоха още в 5-ата минута, когато новото попълнение Васил Божинов откри с прецизен шут. Резултатът бе удвоен в 53-ата минута, когато Шамкалов центира отляво и капитанът Благой Наков от границата на пеналта простреля Симеонов. В 78-та минута Жустино Мендес нахлу отляво в отсрещния пеналт, но бе фаулиран от Симеонов, при което главният съдия Ивайло Стоянов отсъди дузпа. Димитър Стоев вкара от бялата точка от втори опит, тъй като ударът бе пребит заради навлизане на играчи.

Съставът на Беласица: 3. Димитров, Карачоров, Костов, Граминов, Шамкалов, Бояджиев, Стоев, Божинов, Таушанов, Бл. Наков, Кабранов (К. Георгиев, Ал. Георгиев, Спасов, Тусонджиев, Гюров, Ж.Мендес, Марчев, Смилков, М. Георгиев).

Съставът на Вихрен: Мюмюнов Калчев, В. Георгиев, Д.Златков, Ат. Димитров, Чалъков, Н. Георгиев Якимов, Лазаров, Чипилов, Кр. Николов (Симеонов, Ив. Ива ов, Саватов, Зинан, Добринков, Янков, Харизанов, Терзиев).