Левски Ботев Пловдив

Левски удари Ботев (Пд), Мариани пак герой

Отборът на Левски се наложи над Ботев (Пд) с резултат 3:1 в първото си домакинство за този сезон в мача от третия кръг на efbet Лига.

Мариани за пореден път се превърна в герой за своя тим. Той се разписа 10-ата и 51-ата минути, а между тях Еберт Кардосо в 45-ата минута изравни. Иван Горанов пък оформи крайния успех за 26-кратните шампиони в 80-ата минута.

ЛЕВСКИ - БОТЕВ (ПЛОВДИВ) 3:1

1:0 Мариани (10)
1:1 Кардосо (45)
2:1 Мариани (51)
3:1 Горанов (80)

ЛЕВСКИ: Милан Миятович, Живко Миланов, Янис Каргас, Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Станислав Иванов, Паулиньо, Давиде Мариани, Дени Алар