Реал Мадрид

Реал победи Фенербахче в голов спектакъл

Отборът на Реал Мадрид спечели първата си победа в предсезонната подготовка, след като се наложи с 5:3 над Фенербахче в атрактивен сблъсък за третото място на приятелския турнир Audi Cup.

Бившият играч на Левски Гари Родригес реализира първия гол в мача в 6-ата минута, а в 12-ата Бензема изравни. В 27-ата той вкара втори гол, но Набил Дирар изравни в 34-ата. В 53-ата Бензема беше точен още веднъж - за 3:2. В 59-ата "фенерите" изравниха чрез Озан Туфан. Oще в следващата си атака обаче "белият балет" отново поведе чрез Начо. В 79-ата минута и Мариано Диас се разписа - 5:3.

Реал Мадрид: Навас; Одриосола, Варан, Начо, Марсело; Винисиус, Кроос, Валверде, Иско; Бензема, Азар
Фенербахче: Алтай; Рейес, Мурат, Жаилсон, Дирар; Алер, Туфан, Ферди, Родригес; Крузе, Мурики