Добруджа

Добруджа с разгром

Добруджа победи Тополи с 4:0 в контрола на стадион "Дружба" в Добрич. Това е четвъртата поредна победа за жълто-зелените от началото на лятната подготовка.

В б-ата минута Кристиан Пешков центрира остро и в опита си да изчисти защитник на гостите си отбеляза автогол. В 18-ата минута Антоан Вълчев надбяга бранител на Тополи, навлезе в наказателното поле и подаде на Галин Стоянов, който необезпокояван покачи на 2:0. След половин час игра при разбъркване след корнер топката попадна в капитана Михаил Венков и той я насочи във вратата на Тополи за 3:0. Крайният резултат бе оформен в 73-ата минута, когато Евгени Димитров бе изведен сам срещу вратаря и технично отбеляза четвъртия гол за Добруджа.

До старта на шампиона, който е насрочен за следващия уикенд (10-11 август), жълто-зелените ще изиграят още една контрола. В неделя, от 18.00 часа, отново на стадион "Дружба" ще гостува Хитрино.