Ботев (Гълъбово) Локомотив София

Локо (София) постигна класическа победа над Ботев (Гълъбово), доближи се до лидерите във Втора лига

Локомотив (София) постигна класическа победа с 3:0 над Ботев (Гълъбово) на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.

Това стана в среща от третия кръг на Втора лига, а след нея "железничарите" заемат шестото място в класирането с актив от 6 точки, докато отборът на Гълъбово е 11-и с 2 точки.

Валентин Николов откри за гостите в 43-ата минута, а Димитър Георгиев удвои точно три минути след почивката.

За крайния резултат точен бе сръбския халф Зоран Швоня, който се разписа в 57-ата минута и оформи класическата победа на Локо.

Снимка: Sportal.bg